شارژ رایتل


پشتیبانی خرید شارژ رایتل


پشتیبانی خرید شارژ رایتل

شماره تماس : 64004-021


سایت rightelcall.com به منظور ارائه ی شارژ مستقیم رایتل برای شما کاربران رایتل طراحی شده است. اگر به دنبال سایت پشتیبانی رایتل مطمئن برای خرید شارژ رایتل مورد نظر خود هستید, سایت rightelcall.com در هر زمان و مکان کنار شما خواهد بود و تنها کافی است در هنگام خرید کارت شارژ رایتل خود در فرم خرید شارژ رایتل آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا نسخه ای از کد رمز شارژ رایتل وارد ایمیل شما شود و پشتیبانی از شما راحت تر و سریعتر انجام شود . شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال احتمالی به صفحه پشتیبانی مراجعه نمایید و با شماره موجود در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

 پشتیبانی خرید شارژ رایتل

پشتیبانی آنلاین خرید اینترنتی شارژ

به طور کلی پشتیبانی از خرید اینترنتی شارژ رایتل ( شارژ شگفت انگیز رایتل ، شارژ مستقیم ویا کارت شارژ رایتل) به 5 روش انجام میگیرد .
1. پس از خروج از درگاه بانک اطلاعات کارت شارژ بر روی نمایشگرتان به صورت آنلاین نمایش داده خواهد شد.
2. بلافاصله پس از به اتمام رسیدن مراحل خرید و خروج از درگاه بانکی یک پیامک حاوی اطلاعات شارژ رایتل خریداری شده دریافت خواهید نمود.
3. در صورت وارد نمودن آدرس ایمیل تان در زمان خرید شارژ رایتل یک ایمیل نیز حاوی اطلاعات خرید کارت شارژ ویا شارژ مستقیم دریافت خواهید نمود
4. در صورت بروز هر مشکل و یا داشتن سوال می توانید در قسمت پشتیبانی با شماره 02164004 در ساعات اداری تماس بگیرید .
5. اگر در سیستم خود دارای یاهو مسنجر میباشد می توانید در قسمت پشتیبانی بر روی قسمت ارتباط آنلاین از طریق یاهو مسنجر کلیک نمائید تا همکاران پشتیبان پاسخگوی تمام سوالات شما باشند.

نحوه خرید شارژ رایتل

برای خرید شارژرایتل ابتدابه بالای صفحه مراجعه کنیدوهریک از 3 مراحل زیر را بدین صورت انجام دهید:
1. در قسمت اول از میان شارژهای موجود شارژ رایتل را انتخاب کنید.سپس مبلغ شارژ مورد نظر خود را در کادر مستطیل شکل وارد نمایید. سپس در کادر مستطیل شکل پایین شماره تماس رایتل خود را یادداشت کنید.
2. در قسمت دوم یادداشت کردن آدرس ایمیل اختیاری است.اما به شما مشترکین پیشنهاد میشود در این قسمت ایمیل خود را جهت پشتیبانی سریع و آسان وارد نمایید.
3. در قسمت سوم از میان بانکهای موجود در کادر, بانک صادرکننده کارت خود را انتخاب نمایید.و کارت شارژ خود را دریافت کنید.
4. در قسمت سوم از میان بانکهای موجود در کادر, بانک صادرکننده کارت خود را انتخاب نمایید.و کارت شارژ خود را دریافت کنید
rightelcall.com به منظور ارائه ی شارژ مستقیم رایتل برای شما کاربران رایتل طراحی شده است.اگر بدنبال سایت پشتیبان رایتل مطمئن برای خرید شارژ رایتل مورد نظر خود هستید,سایت rightelcall.com در هر زمان و مکان کنار شما خواهد بودو تنها کافی است در هنگام خرید کارت شارژ رایتل خود در فرم خرید شارژ رایتل آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا نسخه ای از کد رمز شارژ رایتل وارد ایمیل شما شود و پشتیبانی از شما راحت تر و سریعتر انجام شود . شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال احتمالی به صفحه پشتیبانی مراجعه نمایید و با شماره تماس و تماس حاصل فرمایید.