شارژ رایتل

١ کارت شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

ایرانسل

همراه اول

تالیا

رایتل

کارت شارژ ایرانسل 1000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 2000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 5000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 10000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 1000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 2000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 5000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 10000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 50000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 100000 تومانی

کارت شارژ تالیا 1000 تومانی

کارت شارژ تالیا 2000 تومانی

کارت شارژ تالیا 5000 تومانی

کارت شارژ تالیا 10000 تومانی

کارت شارژ تالیا 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 2000 تومانی

کارت شارژ رایتل 5000 تومانی

کارت شارژ رایتل 10000 تومانی

کارت شارژ رایتل 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 50000 تومانی

۲ تعداد کارت مورد نظرتان را انتخاب کنید :

۳ ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید :

ایمیل
موبایل
مرا بخاطر بسپار

۴ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

کارت انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع کارت
مبلغ کارت
تعداد 1
جمع


فعالسازی سیمکارت رایتل

مشترک عزیز شما در سایت رایتل کال ، هر آنچه در مورد سیمکارتهای رایتل و اینترنت آن نیاز میباشد را خواهید دانست، تنها کافی است به سایت rightelcall.com مراجعه کنید.با تشکر از شما کاربرین رایتل که ما را جهت دریافت خدمات رایتل انتخاب نمودید.

نحوه فعالسازی سیمکارتهای رایتل

سایت rightelcall.com به عنوان یکی از سایتهای خرید شارژ رایتل و کلیه خدمات کاربردی این اپراتور رایتل میباشد,چنانچه سیمکارت رایتل خود را به تازگی خریداری نموده اید باید بدانید که سیم کارت های رایتل پس از خرید به صورت پیش فرض غیر فعال هستند ومشترک می تواند با برقراری اولین تماس صوتی یا ویدیویی و یا ارسال اولین پیام کوتاه سیم کارت خریداری شده را فعال کنند . در صورتی که مدت زمان استفاده و یا اعتبار سیم کارت تمام شود ، سیم کارت به صورت اتوماتیک یک طرفه خواهد شد. در این حالت امکانات سیم کارت رایتل فقط به صورت دریافت تماس های صوتی, ویدیویی, پیام کوتاه ویا شماره های اضطراری برای مشترکین خواهد بود. در صورتی که مشترک ظرف مدت ۲۷۰ روز نسبت به وصل مجدد سیم کارت رایتل از طریق خرید اعتبار و یا پرداخت بدهی اقدام نکند ، سیم کارت وی به صورت دو طرفه قطع و دیگر تنها برای ارتباط با مرکز مشتریان رایتل قابل استفاده خواهد بود . اما در صورتی که به صورت ۹۰ روز مداوم سیم کارت به صورت دو طرفه قطع باشد ، سیم کارت و شماره همراه مشترک منقضی شده و قابل واگذاری به دیگران خواهد بود. لازم به ذکر است که در صورت عدم فعال سازی سیم کارت اعتباری رایتل خریداری شده به مدت شش ماه از تاریخ خرید، بسته هدیه سیم کارت غیر قابل استفاده خواهد بود.
برای فعالسازی سیم کارتهای رایتل باید مدت زمانی را منتظر بمانید تا پروسه ثبت نام شما بصورت کامل انجام شود و بعد از سیم کارت شما فعال شده و شما قادر خواهید بود از خدمات نسل سوم سیم کارتهای رایتل لذت ببرید. طبق بررسی ها و پیگیری های انجام شده در مورد مدت زمان انتظار برای فعال شدن سیم کارت رایتل به این نتیجه رسیدیم که این مدت زمان بین ۴۸ الی ۷۲ ساعت به طول می انجامد و بعد از آن سیم کارت خریداری شده شما فعال خواهد شد.
در این مدت زمان نسبتا طولانی بخش مرکز خدمات رایتل به شماره تماس زیر بصورت شبانه روزی در اختیار شما میباشد تا از آخرین وضعیت سیم کارت خود آگاه شوید و اگر مشکل یا سوالی در این باره دارید را با کارشناسان این مرکز در میان بگذارید.ضمنا برای تعویض سیم کارت های رایتل میتوانید به نمایندگی های رایتل مراجعه نمائید؛ هزینه این کار ۵۰۰۰ تومان میباشد و سیم کارت شما بعد از تعویض حداکثر تا ۲۴ ساعت فعال خواهد شد.

تماس با مرکز خدمات رایتل از خط رایتل با شماره: ۲۰۰
تماس با مرکز خدمات رایتل با خطوط غیر رایتل: ۰۹۲۰۲۰۰۰۰۰۰