شارژ رایتل


طرح های جاری رایتل


طرح دانشجوی رایتل


اپراتور رایتل، با به کار گیری از خدمات نسل سوم، اقدام به ارائه به صرفه ترین بسته ه به دانشجویان در سراسر کشور، کرده است. دانشجویان می توانند با پرداخت 200,000 ریال در طرح دانشجو رایتل عضو شده و با دریافت یک سیم کارت اعتباری و یا دیتای رایتل، از تمامی خدمات و سرویس ها دریک دوره 90 روزه برخوردار شوند.
قیمت پرداختی توسط دانشجویان برای ثبت نام در طرح دانشجو، بسیار کمتر از قیمت واقعی بسته دریافتی آن ها می باشد، بنابراین می توانند در هزینه های خود بسیارصرفه جویی نمایند.

هدایای طرح دانشجو رایتل

هدایای 90 روزه طرح دانشجو

- دریافت سیم کارت هدیه
- 12 گیگابایت اینترنت
- 30,000 دقیقه مکالمه درون شبکه
- 30,000 عدد پیامک درون شبکه
- یک عدد سیم کارت اعتباری هدیه
هدایای دوره 90 روزه در طرح دانشجوی رایتل به 3 دوره 30 روزه طبق جدول زیر تقسیم می شود:
- 30 روز اول

هدایای دوره اول طرح دانشجو

- 30 روز دوم و سوم

هدایای دوره دوم و سوم طرح دانشجو

مشترکین طرح دانشجوی رایتل توجه داشته باشند:
- ارائه کارت دانشجویی معتبر هنگام مراجعه حضوری به هریک از فروشگاه ها و یا نمایندگی های مجاز رایتل الزامی است. در صورت تائید شدن کارت دانشجویی بارگذاری شده،مشترک می تواند از اینترنت پرسرعت رایتل با سرعت 1024 کیلوبیت برثانیه بهره مند شود.
- منظور از ساعات افت مصرف، 2 تا 8 بامداد است.
- مهلت استفاده از 2 گیگابایت اینترنت ساعات عادی مصرف هریک از هدایای سی روزه دوم و سوم، 7روز است. با اتمام مهلت 7 روز، مصرف اینترنت ، به صورت تعرفه عادی و یا درصورت خرید بسته های مصرفی اینترنت ، از بسته خریداری شده محاسبه می گردد.
- حجم باقی مانده از هریک از سرویس ها (در صورت نرسیدن به اتمام مصرف 30 روزه) قابل انتقال به دوره بعد نیست.
لازم به ذکر است، جهت استفاده از هدایا، سیم کارت، بایستی تا حداکثر 60 روز پس از ثبت نام فعال گردد.
مشترکین طرح دانشجوی رایتل می توانند مشتریان عادی بوده و از طریق مراجعه به سایت رایتل، فروشگاه ها و نمایندگان فروش رایتل سیم کارت خود را خریداری کنند.
همچنین، مشتریان تجاری یعنی سازمان ها و دانشگاه ها نیز می توانند درخواست خود را به صورت کتبی به آدرس پستی رایتل، ارسال کنند.