شارژ رایتل


سه هزارمین سایت رایتل‬‬‬‬‬‬‬

با نصب سه هزارمین سایت رایتل در کشور پوشش شبکه این اپراتور به 400 شهر رسید.
در راستای توسعه شبکه اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه در کشور، رایتل موفق شد با نصب سه هزارمین سایت مخابراتی، پوشش شبکه خود را به400 شهر کشور افزایش دهد.
به گزارش روابط عمومی رایتل، در راستای توسعه شبکه و تحت پوشش قرار دادن تمامی نقاط کشور، رایتل موفق شد 400 شهر کشور را زیر چتر ارغوانی خود قرار دهد.
براساس خبر فوق، پوشش این 400 شهر با نصب 3 هزارمین سایت این اپراتور ممکن شده و این مورد به معنای این است که هم‌میهنان و مشترکین رایتل می‌توانند در تمام این نقاط از خدمات نسل سوم و بالاتر شبکه تلفن همراه با کیفیت حداکثری بهره مند شوند.
گفتنی است، بر اساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، رایتل موظف بود در سال پنجم فعالیت خود 222 شهر را تحت پوشش قرار دهد که هم‌اکنون و قبل از موعد مقرر، 400 شهر کشور تحت پوشش این اپراتور هستند.
همچنین طبق اعلام سازمان، از نظر تعهدات جمعیتی نیز در سال پنجم این اپراتور باید 5/52 درصد پوشش جمعیتی را دارا باشد که هم اکنون این میزان به 65 درصد رسیده است.
قابل ذکر است هموطنان می توانند جهت اطلاعات بیش‌تر درخصوص خدمات نسل سوم تلفن همراه، نواحی تحت پوشش، نحوه ثبت‌نام، بسته‌های اینترنت 3G، نحوه پرداخت هزینه‌ها، نحوه تهیه مودم، مدیریت حساب، تنظیمات، طرح‌های رایتل، فهرست فروشندگان مجاز و دیگر موردهای مورد نیاز به ‌سایت رسمی رایتل به نشانی www.rightel.ir مراجعه نمایند.