شارژ رایتل


راهنمای خرید شارژ رایتل

خرید شارژ مستقیم رایتل ، راهنمای خرید اینترنتی شارژ مستقیم رایتل

در سایت رایتل کال امکان خرید اینترنتی کارت شارژ رایتل و نحوه فعال کردن خرید اینترنتی کارت های بانکی را برای شما توضیح خواهیم داد. کاربر گرامی ، سایت رایتل کال به منظور خرید آسان شارژ رایتل طراحی شده است.
خرید شارژرایتل از طریق اینترنت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود. برای اینکار شما کافی است از طریق گوشی یا سیستم کامپیوتری خود به اینترنت متصل شوید و با داشتن یک کارت بانکی عضو شتاب است که برای خرید اینترنتی فعال میباشد به سادگی شارژ رایتل خود را تهییه نمایید. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید نگران نباشید. ما خرید اینترنتی کارت شارژ رایتل و نحوه فعال کردن خرید اینترنتی کارت های بانکی را به شما توضیح می دهیم. کلیه خریدهای آنلاین یا اینترنتی شارژ رایتل از سایر وبسایت ها با کارت های عضو شتاب، کم و بیش مشابه همین ترتیبی است که در این مطلب به آن می پردازیم.
در سایت rightelcall.com ابتدا به بالای صفحه مراجعه نموده و مراحل را جهت خرید کارت شارژ رایتل انجام دهید و مطابق آنچه در عکس های زیر مشاهده خواهید کرد به صورت پیش فرض اولین گزینه که شارژ مستقیم میباشد انتخاب شده است. شما می توانید شارژ رایتل دلخواهتان را بین مبلغ 5000 ریال تا 500000 ریال داشته باشید بنابراین مبلغ شارژ رایتل درخواستی را به ریال در داخل کادر وارد نمایید. سپس در کادر پایینی شماره موبایل رایتل خود را جهت دریافت شارژ وارد کنید.

مراحل خرید شارژاینترنتی رایتل

1 پس از ورود به سایت رایتل کال (rightelcall.com)، کارت شارژ رایتل مورد نظر خود را انتخاب کنید. نوع شارژ رایتل مورد نظر و تعداد آن را از میان کارت شارژ رایتل 1000تومانی ، کارت شارژ رایتل2000تومانی ، کارت شارژرایتل 5000 تومانی ، کارت شارژرایتل 10000تومانی و کارت شارژرایتل 20000تومانی انتخاب نمایید.
-2 شما باید شماره موبایل رایتل خود و در صورت علاقه آدرس ایمیل خود را وارد کادر مستطیل شکل در سایت rightelcall.com کنید. دقت داشته باشید که ایمیل یا شماره موبایل خود را اشتباه وارد نکنید چرا که در اینصورت کد شارژ مورد درخواست شما به آدرس ایمیل و شماره موبایلی مشترک دیگری ارسال خواهد شد.

 شارژ مستقیم رایتل

-3در این مرحله بانک خود را انتخاب کنید. برروی عبارت خرید کلیک کنید.

خرید اینترنتی شارژ مستقیم رایتل

-4 در این مرحله، در صفحه اینترنتی بانک، فرآیند خرید درون یکی از درگاه الکترونیکی بانک های طرف قرار داد با ما انجام خواهد شد . در صفحه جدید که باز میشود و شما به درگاه بانک انتقال میبابید باید جهت خرید اینترنتی شارژ مستقیم رایتل اطلاعات درخواست شده از جمله شماره کارت بانکی ، رمز دوم کارت ، رمز Cvv2، تاریخ انقضای کارت و متن تصویر نمایش داده شده را وارد نمایید

شارژ مستقیم رایتل

-5در این مرحله شما پس از مشاهده اطلاعات مربوط به شارژ خود و اطمینان از درست بودن آن بر روی دکمه تایید پرداخت کلیک نمایید.

راهنمای شارژ اتوماتیک رایتل

-6 اطلاعات نهایی در این مرحله را در این پنجره برای شما به نمایش می گذارد. در این مرحله خرید شما تکمیل شده و مبلغ شارژ پس از لحظاتی به سیم کارت رایتل شما واریز می شود.

 شارژ مستقیم رایتل

کارت بانک های ارائه دهنده خرید کارت شارژرایتل:

کارت بانکهای ارائه دهنده کارت شارژ رایتل عبارت اند از: بانک ملی ، صادرات ، پارسیان ، بانک ملت ، سامان ، تجارت ،رفاه ، بانک سپه ، مسکن ، اقتصاد نوین ، کشاورزی ، بانک پاسارگاد ، توسعه تعاون ، انصار ، پست بانک ، سینا ، سرمایه ، بانک تات ، کارآفرین ، مهر ، دی ، بانک شهر ، توسعه صادرات و صنعت و معدن