شارژ رایتل

١ کارت شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

ایرانسل

همراه اول

تالیا

رایتل

کارت شارژ ایرانسل 1000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 2000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 5000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 10000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 1000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 2000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 5000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 10000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 50000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 100000 تومانی

کارت شارژ تالیا 1000 تومانی

کارت شارژ تالیا 2000 تومانی

کارت شارژ تالیا 5000 تومانی

کارت شارژ تالیا 10000 تومانی

کارت شارژ تالیا 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 2000 تومانی

کارت شارژ رایتل 5000 تومانی

کارت شارژ رایتل 10000 تومانی

کارت شارژ رایتل 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 50000 تومانی

۲ تعداد کارت مورد نظرتان را انتخاب کنید :

۳ ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید :

ایمیل
موبایل
مرا بخاطر بسپار

۴ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

کارت انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع کارت
مبلغ کارت
تعداد 1
جمع


خرید شارژ رایتل با پین کد

خرید شارژ رایتل

برای خرید شارژ رایتل به بالای صفحه مراجعه کنید و با انجام سه مرحله ی ساده شارژ مورد نیاز خود را دریافت. با تشکر از شما که سایت رایتل کال را برای خرید شارژ انتخاب نموده اید .
برای خرید شارژرایتل ابتدابه بالای صفحه مراجعه کنید وهریک از 3 مراحل فوق را بدین صورت انجام دهید:
1- در قسمت اول از میان شارژهای موجود شارژ رایتل را انتخاب کنید.سپس مبلغ شارژ مورد نظر خود را در کادر مستطیل شکل وارد نمایید. سپس در کادر مستطیل شکل پایین شماره تماس رایتل خود را یادداشت کنید.
2- در قسمت دوم یادداشت کردن آدرس ایمیل اختیاری است.اما به شما مشترکین پیشنهاد میشود در این قسمت ایمیل خود را جهت پشتیبانی سریع و آسان وارد نمایید.
3- در قسمت سوم از میان بانکهای موجود در کادر, بانک صادرکننده کارت خود را انتخاب نمایید.و کارت شارژ خود را دریافت کنید.

شارژ مستقیم رایتل

برای خرید شارژ مستقیم رایتل به بالای صفحه مراجعه فرمایید و مراحل بالا را انجام دهید . این سایت همه کارتهای بانکی عضو شتاب را پشتیبانی می کند و تنها با داشتن رمز دوم ، شارژ مستقیم رایتل را میتوانید خریداری نمایید . در سرویس شارژ مستقیم رایتل ، سیم کارت رایتل شما به صورت خودکار و اتوماتیک شارژ می شود و دیگر نیاز نیست رمز شارژ رایتل را وارد گوشی کنید . شارژ مستقیم رایتل یک سرویس جدید است که برای راحتی کاربران رایتل طراحی شده است . در هنگام خرید شارژ مستقیم رایتل دقت کنید تا شماره تلفن رایتل خود را درست وارد کنید زیرا همان شماره رایتلی که وارد میکنید شارژ می شود .
فروش شارژ مستقیم اینترنتی رایتل با قيمتي مناسب خريد شارژ اينترنتي با کارت هاي بانکي عضو شبكه شتاب امکان پذیر است. اگر با خريد اينترنتي شارژ آشنايي نداريد به بخش راهنماي خريد شارژ رایتل مراجعه کنيد در خريد الکترونيکي شارژ رایتل اگر پول از حساب شما كم شد اما شارژ تحويل نشد مبلغ تا 48 ساعت برگشت داده مي شود. براي خريدن شارژ اعتباري تلفن همراه و شارژ اينترنتي رایتل نياز به خروج از خانه نيست .فروشگاه رایتل کال از معتبرترين فروشگاه هاي اينترنتي كشور با پشتيباني قوي در خدمت شماست. شما تنها با وارد کردن شماره ی رمز دوم عابر بانک خود می توانید شارژ رایتل خود را به صورت اینترنتی و به طور مستقیم دریافت کنید.
وب سایت rightelcall.com عابر بانک تمامی بانک ها اعم از بانک ملت ، بانک مسکن ، بانک ملی ، بانک صادرات و همچنین تمامی کارت های دیگر عضو شبکه شتاب مانند بانک تجارت ، بانک رفاه ، بانک کشاورزی و بانک سپه را هم پشتیبانی می کند.

شارژرایتل با کارت بانک ملی

خرید شارژ مستقیم رایتل با کارت بانک ملی

شما از راه خرید شارژ مستقیم رایتل کارت بانک ملی به صورت مستقیم میتوانید تلفن همراه خود را بسیار سریعتر و بدون صرف وقت افزون تری نسبت به سایر روش ها انجام دهید . خرید شارژ مستقیم رایتل فرایند بسیار سریعی را طی می کند تا شما با خرید شارژ به این طریق ، خریدی راحت و آسان را تجربه نمایید. در ضمن شما با گسترش فرهنگ خرید شارژ اینترنتی هر روز به تعداد کسانی که از این روش استفاده می کنند افزوده می شوید .

قابلیت مهم: با خرید شارژ مستقیم رایتل از طریق اینترنت ، شارژ با مبالغ غیر رند هم مانند 1550 نیز برای شما کاربر محترم میسر خواهد بود.

شارژرایتل با کارت بانک صادرات

خرید شارژ مستقیم رایتل با کارت بانک صادرات

کاربر محترم شما میتوانید از طریق سایت rightelcall.com ، خرید شارژ رایتل با کارت بانک صادرات را انجام دهید ، برای این کار می بایستی که شما بعد از انتخاب شارژ رایتل و تعداد کارت شارژ رایتل خود ،موبایل یا ایمیل خود را برای دریافت کد شارژ رایتل داخل کادر وارد کرده. پس از آن از میان بانک های موجود که نام آنها را در صفحه می بینید، شما بانک صادرات را انتخاب نمایید و سپس روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

شارژ رایتل با کارت بانک تجارت

خرید شارژ مستقیم رایتل کارت بانک تجارت

امکان خریداری شارژ رایتل با استفاده از کارت بانک تجارت نیز در سایت رایتل کال میسر شده است ، بدین گونه که بعد از انتخاب شارژ رایتل و تعداد کارت شارژ رایتل خود ،موبایل یا ایمیل خود را برای دریافت کد شارژ مستقیم رایتل داخل کادر مشخص شده تایپ نمایید. پس از آن از میان بانک های موجود که نام آنها را در صفحه می بینید، بانک تجارت را انتخاب نمایید و سپس روی دکمه پرداخت کلیک کنید .

شارژ رایتل با کارت بانک ملت

خرید شارژ مستقیم رایتل با کارت بانک ملت

میتوانید از طریق این سایت و با استفاده از کارت بانک ملت خود نیزشارژ رایتل را دریافت کنید. بدین صورت که بعد از انتخاب شارژ رایتل و تعداد کارت شارژ رایتل خود ، موبایل یا ایمیل خود را برای دریافت کد شارژ رایتل داخل کادر مشخص شده وارد نموده و برای انجام عملیات پرداخت ، بانک ملت را انتخاب نمایید .

شارژ رایتل با کارت بانک اقتصاد نوین

خرید شارژمستقیم رایتل با کارت بانک اقتصاد نوین

با استفاده از کارت بانک اقتصاد نوین خود نیز خریداری آسان و سریع شارژ رایتل امکان پذیر است به این صورت که برای اطلاع از نحوه و چگونگی خرید شارژ میتوانید به صفحه ی راهنمای خرید شارژ رایتل مراجعه کرده و مراحل را پیگیری نمایید