شارژ رایتل

١ کارت شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

ایرانسل

همراه اول

تالیا

رایتل

کارت شارژ ایرانسل 1000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 2000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 5000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 10000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 1000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 2000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 5000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 10000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 50000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 100000 تومانی

کارت شارژ تالیا 1000 تومانی

کارت شارژ تالیا 2000 تومانی

کارت شارژ تالیا 5000 تومانی

کارت شارژ تالیا 10000 تومانی

کارت شارژ تالیا 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 2000 تومانی

کارت شارژ رایتل 5000 تومانی

کارت شارژ رایتل 10000 تومانی

کارت شارژ رایتل 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 50000 تومانی

۲ تعداد کارت مورد نظرتان را انتخاب کنید :

۳ ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید :

ایمیل
موبایل
مرا بخاطر بسپار

۴ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

کارت انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع کارت
مبلغ کارت
تعداد 1
جمع


انواع سیمکارت رایتل

نحوه خرید سیمکارتهای رایتل

مشترک گرامی رایتل , شما می توانید جهت خریداری سیمکارتهای رایتل به صفحه ی خرید سیمکارت رایتل واقع درگوشه سمت راست صفحه اصلی مراجعه نمایید , با سپاس از شما مشترکین محترم رایتل که این سایت را برای خرید انتخاب کردید.

سیمکارت رایتل

سیم کارت دائمی رایتل و قیمت

سیمکارت دائمی رایتل سیمکارتی است که در آن صاحبان سیمکارتهای دائمی رایتل می توانند از خدمات مختلف آن, مانند تماس تصویری, تماس صوتی, اینترنت پرسرعت و … استفاده, و هزینه آن را در پایان هر دوره با دریافت صورتحساب پرداخت نمایند. همچنین برای این دسته از کاربران طرحها و بسته های تشویقی خاصی, تنظیم می شود.
قیمت سیم‌کارت دایمی رایتل 120 هزار تومان است.

سیم کارت اعتباری رایتل و قیمت

سیم کارت های اعتباری رایتل,سیمکارتی است که با استفاده از آن شما می‌توانید ابتدا به میزان دلخواه, اعتبار حساب سیم کارت خود را شارژ, و سپس به همان اندازه از خدمات شبکه رایتل استفاده نمائید. به این ترتیب, می توانید هزینه های تماس خود,را بهتر کنترل کنید. همچنین از طریق این سیمکارت میتوانید به کلیه خدمات رایتل, از جمله تماس تصویری و اینترنت نسل سوم, دسترسی پیدا کنید.
قیمت سیم‌کارت اعتباری 20 هزار تومان تعیین شده است.

مهمترین خدمات کنونی سیم کارت های اعتباری رایتل

تماس تصویری رایتل:

تماس تصویری, سرویس جدید و خاصی است که برای اولین بار در کشور توسط رایتل عرضه شد و از طریق آن طرفین ارتباط می‌توانند در زمان تماس از طریق تلفن همراه, علاوه بر تبادل صدا, تصویر مخاطب خود را نیز به صورت زنده روی صفحه نمایش موبایل خود مشاهده نمایند. جهت استفاده از این خدمت, گوشی شما باید قابلیت برقراری ارتباط تصویری را داشته باشد.لازم به ذکر است که استفاده از این خدمت فقط در تماس با سایر مشترکان رایتل امکان پذیر است.

اینترنت پرسرعت نسل سوم (HSPA+) رایتل:

مشترکان سیم کارتهای اعتباری رایتل می‌توانند با دسترسی به اینترنت پرسرعت نسل سوم روی گوشی تلفن خود, تجربه‌ای جدید و متفاوت از اینترنت را داشته باشند. یکی از برجسته ترین مهمترین ویژگی اینترنت نسل سوم در مقایسه با سایر فناوریهای مخابراتی, عرضه خدمات پیوسته دیتا, همراه با سرعت بالا و در حین حرکت است. به این ترتیب به کمک سیم کارتهای رایتل می‌توانید به آسانی و در همه جا به شبکه جهانی اینترنت متصل باشید.

خدمات پایه رایتل:

در حال حاضر,خدمات پایه رایتل,مانند تماس تصویری, اینترنت پرسرعت نسل سوم (+HSPA), تماس صوتی, پیامک و پیام چندرسانه‌ای (MMS) است. ویژگیهای منحصر به فرد فناوری نسل سوم تلفن همراه (3G) همچون بهبود کیفیت تماسها, افزایش امنیت ارتباط, افزایش پهنای باند و کاهش تأخیر در برقراری ارتباط, سبب می شود خدمات بنیادی نیز با کیفیتی متمایز به مشترکان شبکه رایتل عرضه گردند.

سیم کارت دیتا و قیمت:

این سیم کارتها ویژه دسترسی به خدمات دیتا و اینترنت پرسرعت میباشند و قابلیت برقراری تماس صوتی را ندارند. دارندگان سیم کارتهای دیتا, می توانند به صورت سیار با استفاده از دستگاه های مختلف مانند انواع تبلت, لپ تاپ و مودمهای قابل حمل با قابلیت اتصال به شبکه نسل سوم, از اینترنت پر سرعت استفاده نمایند. این سیم کارتها دارای خدماتی چون ارسال و دریافت پیام کوتاه (SMS) نیز می باشند.
قیمت سیم‌کارت دیتا 20 هزار تومان تعیین شده است .