شارژ رایتل


اعجوبه های رایتل

اعجوبه‫ها جوایز خود را دریافت کردند.‬
طی مراسم باشکوهی برندگان مسابقه اعجوبه‫های رایتل که با حمایت رایتل برگزار شد، جوایز خود را دریافت کردند.‬
به گزارش روابط عمومی اپراتور رایتل، آپارات به عنوان بزرگترین سرویس اشتراک ویدیوی کشور با حمایت رایتل، برای دومین سال متوالی اقدام به برگزاری مسابقات استعدادیابی با هدف ایجاد فرصت‌های برابر برای به نمایش گذاشتن استعداد همه علاقه‌مندان و توانمندان کرده است.
بنابر قوانین مسابقه علاقه‌مندان به شرکت در این رقابت از استعداد خود ویدیو تهیه کرده و در صفحه مسابقه اعجوبه‌های رایتل در سایت آپارات بارگذاری کردند تا مورد ارزیابی آرا مردمی وداوران قرار گیرد.
گفتنی است این مسابقه در ۵ بخش خوانندگی پاپ، بازیگری، خوانندگی سنتی، حرکات ورزشی و استعدادهای عجیب با داوری هنرمندان محبوب و متخصص هر زمینه از جمله کمال تبریزی، مزدک میرزایی، حسام الدین سراج، روزبه نعمت الهی و رضا رشیدپور برگزار شد و شرکت کنندگان فرصت داشتند تا آثار خود را تا روز 10 مهر 94 ساعت 10:10 آپلود کنند.
پس از بررسی‫های صورت گرفته برندگان این مسابقه در تاریخ 16 مهرماه جوایز خود را شامل هزینه سفر به جشنواره کن فرانسه برای نفر اول بخش بازیگری، هزینه سفر به ونیز ایتالیا برای نفر اول بخش خوانندگی پاپ، هزینه سفر به کنسرواتوار وین اتریش برای نفر اول بخش خوانندگی سنتی، هزینه سفر به فینال جام باشگاه‌های میلان ایتالیا برای نفر اول بخش حرکات ورزشی، هزینه سفر به دیزنی لند پاریس فرانسه برای نفر اول بخش استعداد عجیب دریافت کردند.‬